Mladá generace v Pražské Arcidiecézi
Úvod>Aktivity ADCM>Animátorský kurz

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Animátorský kurz je formační a vzdělávací program určený všem mladým lidem. Tedy vám, kteří se chcete posunout jak ve svém osobním a duchovním životě, tak v získání určitých dovedností a znalostí, abyste mohli žít křesťanství opravdu naplno. Kurz je vhodný zejména pro ty, kteří chtějí objevit a využít svoje obdarování a dělat něco užitečného pro lidi kolem sebe. Každý křesťan je k tomu totiž povolaný! 

 

Ale víme jak na to? Čím můžu být užitečný a jak mám uskutečnit některé svoje a Boží plány? Máme snad pocit, že už všechno víme a dokonale se orientujeme ve svém životě i ve své víře? Kde máme vzít inspiraci a praktické náměty pro náš život i službu?

 

Tento kurz chce být kvalitní odpovědí na tyto i jiné, podobně důležité otázky a potřeby. Leitmotivem kurzu je "život v pohybu". Máte-li zájem dát do pohybu jak svůj osobní život, tak i dění kolem vás, věříme, že tento program bude velkým přínosem. 

Kurz zahrnuje interaktivní semináře i praktické workshopy, které čerpají z psychologie, teologie, pedagogiky nebo managementu. 

 

Využívá zážitkovou pedagogiku, práci ve skupinách, osobní přístup a nabízí setkání s mnoha inspirativními lidmi. Je samozřejmě také prostorem pro navázání nových kontaktů a přátelských vztahů a stejně tak místem pro setkávání s Bohem uprostřed živého společenství církve.  

Kurzu se účastní mladí lidé od 16 do 24 let.

PRO DALŠÍ INFORMACE KLIKNĚTE NA NĚKTEROU Z POLOŽEK MENU V LEVÉM SLOUPCI NAHOŘE