Mladá generace v Pražské Arcidiecézi
Úvod>projekty>Arcidiecézní ples mládeže

 

Také letos se na vás těšíme! Využijte této příležitosti setkat se s lidmi, které jste třeba už delší čas neviděli nebo si prostě užijte zábavu se svými přáteli nebo celým společenstvím.

O hudbu se - pro velký úspěch - postará opět kapela The Five Band a přívětivé prostředí či solidní výběr místního občers- tvení slibuje jistě velmi příjemně strávený večer.

Zde je mapa, kde je vyznačeno místo konání (Kulturní centrum Novodvorská).

Vstupenky budou k prodeji na místě.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Každý rok pořádáme společenskou událost, ples mládeže, který je určen především mladým lidem pražské arcidiecéze, ale i všem ostatním. Kromě zábavy a tance je ples vynikající příležitostí k neformálním rozhovorům, k setkání s přáteli včetně těch, které nemáme možnost tak často vídat, je to i příležitost k získání nových kontaktů a seznámení s novými lidmi. V neposlední řadě je také uričtým vyjádřením pospolitosti v rámci naší diecéze.

Přestože účastníci jsou zejména křesťané, ples je samozřejmě otevřen všem mladým lidem a je tedy i vhodnou možností přivést své přátele a známé do neformálního prostředí, kde se mohou setkat s křesťany.

Součástí pestrého programu bývá bohatá tombola, profesionální předtančení, skvělá hudba, taneční soutěž, škola tance a půlnoční překvapení. Nechybí samozřejmě občerstvení s točeným pivem, rozlévaným vínem a množstvím pochutin.

Neváhejte tedy také zavítat a zpříjemnit si tak sychravé podzimní dny.