Kurz pro vedoucí táborů 12.-13. 5.

Sekce pro mládež ČBK a Asociace křesťanských spolků mládeže, z. s. (AKSM) pořádají naposledy kurz pro vedoucí táborů (akreditace MŠMT). Kurz je určen přednostně pro vedoucí křesťanských táborů, z každé organizace max. 3 vedoucí, min. věková hranice 18 let. Kurz se koná prezenčně 12. – 13. května 2023 v Praze, Thákurova 3, začátek v pátek v 16:00, ukončení v sobotu ve 20:30. Část kurzu proběhne online v úterý 9. 5. nebo ve středu 10. 5. od 18:00.

Více informací: základní účastnický příspěvek 1500 Kč zahrnuje mimo jiné občerstvení i stravu a studijní materiály; účastnický příspěvek pro účastníky z členských spolků AKSM je 1200 Kč. Náplní kurzu jsou předpisy pro práci s dětmi, včetně hygienických, základy první pomoci, bezpečnostní pravidla činností s dětmi a mládeží, táborové hospodaření, organizační příprava tábora a další dle požadavků akreditace. Kurz je zakončen testem; účastníci dostanou osvědčení s platností na dobu neurčitou. 

Přihláška (nejlépe do 1. 5. kvůli studijním materiálům) je zde. Přihlášeným budou koncem dubna zaslány emailem podrobné informace, studijní materiály a odkaz na online přednášku.